עגלות בחו"ל

אז החלטתם בסוף לעשות את הצעד שחשבתם עליו כל כך הרבה זמן ולעבוד בעגלות בחו”ל. ראיינו אתכם, תדרכו אתכם והנה אתם כבר על המטוס בדרך למדינה חדשה שהולכת להיות הבית שלכם לזמן הקרוב. בטוח שיש לכם המון ציפיות וחששות מהעבודה החדשה ולכן הכנו לכם מספר עצות שיעזרו לכם עם הנחיתה וההתאקלמות.

למה כדאי לעבוד בגרמניה

גרמניה היא אחת המדינות הכי יציבות מבחינה כלכלית בעולם. מבחינת תוצר גולמי היא נמצאת במקום החמישי בעולם! הגרמנים נהנים מאיכות חיים גבוהה במיוחד , דבר שבא לידי ביטוי בין השאר גם בקניות רבות ובפרט של מוצרים שנמכרים בחנויות ישראליות (בעיקר מוצרים שמקורם בים המלח, בזכות המודעות הגבוהה של הגרמנים ליתרונות של מוצרים מן הטבע ולחשיבותם של המינרלים השונים). בנוסף פוקדים את גרמניה מיליוני תיירים שמהווים גם הם קהל יעד למוצרים הישראליים.גרמניה מפורסמת ומתגאה בחיי הלילה המטורפים והסוחפים שלה, עם המסיבות והמועדונים הטובים ביבשת! כך שמי שיבחר לעבוד בגרמניה יהנה לא רק משכר גבוה ותנאים מעולים אלא גם מאין סוף חוויות.

אז איפה בגרמניה

בשנים האחרונות הפכה ברלין  לאחד היעדים המועדפים על ישראלים שמבקשים לשנות אווירה ורוצים לחיות גם אם רק לזמן מוגבל, במדינה אחרת. ברלין המודרנית היא כיום אחת הערים האטרקטיביות ביותר בעולם. בברלין תוכלו ליהנות מפרנסה נאה מאוד, מהאופציה לחיות במקום שבו הכל קורה ומשלל האטרקציות שיש לעיר להציע.בין השאר מבלים הישראלים שעובדים בברלין במכירה במועדונים הפרועים ובברים שוקקי החיים שנמצאים בכל פינה בברלין.

עבודה בהמבורג

יעד פופולרי ואטרקטיבי לא פחות מבחינת מי שבוחר בגרמניה כיעד שלו  היא המבורג. עיר הנמל הצעירה משלבת ישן עם חדש., יתרון נוסף ומשמעותי הוא הקהילה היהודית הגדולה שנמצאת בהמבורג דבר שהופך את השהייה שם לכיפית במיוחד. הקהילה מחבקת באהבה את הישראלים המגיעים לעיר. בהמבורג חיים המון סטודנטים מה שהופך את חיי הלילה בעיר לכיפיים במיוחד.